Fundacje mówców motywacyjnych

Inspirująca myśl na czas przedświątecznych refleksji? W życiu największą radością jest… sprawianie radości innym! To właśnie tak zdefiniowana radość, sprawia że czujemy się naprawdę szczęśliwi. Otaczając się ludźmi zarządzającymi rozmaitymi fundacjami pomocowymi/charytatywnymi, w naszych speechach motywacyjnych, inspirujących wykładach i szkoleniach interpersonalnych, niejednokrotnie lokowaliśmy tematykę wsparcia osób, dla których los był mniej łaskawy… Z jednej strony, dostrzegamy zatem efekt końcowy tych wysiłków – widzimy na co dzień jak ogromna jest to skala pomocy. Z drugiej strony, dopiero wykłady gwiazd, wykłady znanych osób i mówców motywacyjnych z naszego teamu, uświadomiły nam tak naprawdę jak ogromnej pracy i jak dużych poświęceń wymaga zarządzanie organizacją kierunkowaną na stałą pomoc tym, którzy w życiu… wylosowali gorsze karty.

Uznaliśmy, że Wielki Tydzień to dobry moment, by na naszym blogu docenić fundacje, tworzone, prowadzone i zarządzane przez naszych inspirujących mówców motywacyjnych:

  • Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty. Fundacja oferująca wsparcie osobom po amputacjach kończyn. Dzieciakom i dorosłym. Misją fundacji jest niesienie kompleksowej pomocy w procesie adaptacji do nowej rzeczywistości – tak w ramach zakupu protez, jak i wsparcia motywacyjno-psychologiczno-mentalnego.
  • Sport Jest Jeden - Fundacja Rafała Wilka. Fundacja ukierunkowana na wyrównywanie szans - oferująca rozmaite formy wsparcia sportowcom niepełnosprawnym. Fundacja organizuje akcje propagujące sport niepełnosprawnych, motywuje do działania i wyposaża w profesjonalny sprzęt.
  • Fundacja Otylii Jędrzejczak. Fundacja wspierająca rozwój sportowy tysięcy dzieciaków z całej Polski. W ramach swoich działań, fundacja organizuje wiele cyklicznych projektów o charakterze sportowym – zawodów, warsztatów, treningów i inspirujących spotkań szkolnych.
  • Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy kierowana przez Jurka Owsiaka. Najbardziej znana polska fundacja, która nieprzerwanie od roku 1993 organizuje coroczne finały WOŚP, angażując w pomoc miliony ludzi z całego świata.
  • Fundacja Michała Kościuszko Bezpieczna Droga. Głównym celem fundacji jest niesienie pomocy ofiarom wypadków drogowych, oraz edukacja dzieciaków w zakresie bezpieczeństwa drogowego.
Data:
  • 2 kwietnia 2021