Współpraca motywacyjna

Współpraca motywacyjna, którą znajdziesz w naszej ofercie to tylko wystąpienia motywacyjne, wykłady motywacyjne, speech’e motywacyjne i szkolenia motywacyjne? Nic bardziej mylnego! Współpraca motywacyjna, to również współpraca długoterminowa!

Dobrym przykładem długoterminowej współpracy motywacyjnej, jest wsparcie wizerunkowe marki Maczfit, które realizujemy wraz z naszą utytułowaną sportsmenką, mówczynią motywacyjną - Sylwią Gruchałą. W ramach wspólnych działań, powstał między innymi krótki filmowy spot promocyjny, którego Sylwia Gruchała jest motywacyjną bohaterką. Droga do osiągnięcia celu, to bardzo długi, skrupulatnie zaplanowany proces pracy nad samodyscypliną. Żmudna powtarzalność, analiza bieżących działań, konsekwencja, stopniowe dopracowywanie szczegółów, skupienie uwagi na rzeczach w życiu najważniejszych… Z tym wszystkim, Sylwia Gruchała zmagała się podczas swojej szermierczej kariery. To wiele lat zbierania cennych doświadczeń, którymi dziś - w ramach szeroko rozumianej współpracy motywacyjnej - Sylwia Gruchała może się dzielić.

Współpraca motywacyjna to u nas zatem zbiór bardzo rozległych możliwości i form wsparcia. Nie zamykamy się na nowe pomysły, a Twoim niedostatkom motywacyjnym zawsze staramy się stawić czoła. Wiemy, że finalnie to tylko i wyłącznie Twoje nastawienie zdecyduje, czy sukces stanie się udziałem Twoim, czy Twoich konkurentów.

Motywowanie pracowników nie kończy się na prezentacji kilku inspirujących haseł. Motywowanie pracowników to proces ciągły, w którym cały czas trzeba kierunkować zespół na wspólną realizację celu, analizować bieżące rezultaty, nieskuteczne metody działania zastępować bardziej innowacyjnymi, szukać nowych bodźców emocjonalnych, ożywiać atmosferę w grupie, prowokować zaangażowanie… W ujęciu długookresowym, współpraca motywacyjna z udziałem sportowców, których reprezentujemy, to działanie rozwijające pracowników i jako jednostki i jako zespół i jako całe przedsiębiorstwo. Medale olimpijskie, tytuły mistrzów Świata, Europy, Polski, niepobite rekordy – to wszystko wynik najwyższych standardów pracy nad motywacją. Nasz zatem team sportowych multimedalistów, dziś - w wyjątkowo trudnych, pandemicznych okolicznościach - może motywować pracowników Twojego zespołu / Twojej firmy, do osiągania nakreślonych wyników, a także do uzyskiwania przewagi na rynku.

Długoterminowa współpraca motywacyjna, oparta o systematyczny trening motywacyjny, ciągłą pracę nad efektywnością i inspirujące warsztaty motywacyjne, to nieoceniona inwestycja w potencjał ludzki. O tym czy warto, niech świadczą międzynarodowe sukcesy naszych gwiazd świata profesjonalnego sportu.

Data:
  • 26 marca 2021