Jasiek Mela - wystąpienie

Jasiek Mela i wystąpienie? Jasiek Mela i wystąpienie motywacyjne?? Jasiek Mela i wystąpienie motywacyjne konstruowane na indywidualne zamówienie???

Wystąpienia motywacyjnego Jaśka Meli „Gdy myśli są jak woda i chcemy je ‘przelać’ na papier…”, nie znajdziesz w naszej regularnej ofercie. To jedno z wystąpień motywacyjnych projektowanych przez nas ściśle pod konkretne wydarzenie. W tym przypadku - jako motywacyjny wykład zamykający XXIV Kongres WOD-KAN-EKO, odbywający się w Vienna House Andel’s, w dniach 16-18 listopada.

Wystąpienia motywacyjne które rekomendujemy, bardzo różnią się od siebie zakresem merytorycznym. Mówcy motywacyjni, których na co dzień polecamy, na scenę wnoszą emocje różnych od siebie historii. Mimo zatem, iż już na etapie koncepcyjnym oferujemy bardzo zróżnicowane możliwości wykładowo-szkoleniowe, jako agencja mówców znajdujemy jeszcze przestrzeń do projektowania prelekcji biznesowych zupełnie od zera. Tak, by ich konstrukcja idealnie współgrała z tematyką przewodnią realizowanego wydarzenia. Szkolenia integracyjne, szkolenia managerskie, eventy konferencyjne, sympozja branżowe, kongresy naukowe, webinary motywacyjne - specyfika wydarzeń w których bierzemy udział, jest niezwykle szeroka. Wykłady specjalne i wystąpienia dla firm, często muszą integralnie komponować się z charakterem wydarzenia. Zaproszeni goście specjalni, swoje inspirujące wystąpienia niejednokrotnie muszą drobiazgowo kierunkować pod obszary tematycznie zbieżne z programem wydarzenia.

Wiedząc jak ważny jest indywidualny charakter każdego wystąpienia naszych mówców motywacyjnych, wiele czasu poświęcamy na przygotowania. Nie mamy poczucia, że zbyt długo koncentrujemy się na drobiazgach programowych. Wiemy, że ten bardzo zindywidualizowany proces profilowania merytoryki, ma bezpośrednie przełożenie na jakość późniejszego wystąpienia motywacyjnego. Ostatecznie, to zawsze detale czynią wydarzenie sukcesem.

Data:
  • 10 grudnia 2021