Be safe

Dziś chcemy zabrać Cię w niezwykłą podróż. Do miejsc, w których mnóstwo ludzi odczuwa lęk. W zakamarki Twojego własnego umysłu…

Iwona Guzowska! Instruktorzy survivalu! Doświadczeni weterani misji wojskowych! Zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, którego w takiej formie dotąd nie spotkaliśmy jeszcze nigdy na rynku usług szkoleniowych.

5 dni zajęć warsztatowych, ukierunkowanych przede wszystkim na doskonalenie umiejętności z zakresu survivalu, bezpieczeństwa i ratownictwa. Metytorykę BE SAFE CAMP stanowią różnowątkowe elementy szkolenia - odporność psychiczna, pierwsza pomoc, współpraca ze służbami ratunkowymi, zachowania w sytuacjach zakładniczych, zasady ewakuacji, świat VUCA.

Już w lipcu 2024! BE SAFE CAMP. Pierwsza edycja jedynego w swoim rodzaju szkolenia dla managerów, liderów i przedstawicieli zarządów. Hotel Afrodyta Business&SPA. Zapisy na oficjalnej stronie wydarzenia – TUTAJ. Z uwagi na warsztatowy charakter szkolenia, ilość miejsc jest limitowana.

Warsztat BE SAFE możemy zrealizować także w formie zamkniętego szkolenia integracyjnego dla Twojego zespołu. By u Twoich pracowników rozwijać umiejętność podejmowania szybkich - ale przede wszystkim świadomych i zwiększających bezpieczeństwo - decyzji, w sytuacjach rozmaitych zagrożeń zewnętrznych. Jeśli uważasz, że to szkolenie dla Twojego zespołu, kontakt do nas znajdziesz TUTAJ.

Data:
  • 14 czerwca 2024