Przyjaciel ludzi! Szkolenie motywacyjne

Każde szkolenie motywacyjne prowadzone przez Piotra Pogona robi na uczestnikach ogromne – emocjonalne wrażenie. W pełnym pragmatyzmu, biznesowym świecie, historia Piotra Pogona wydaje się historią wręcz zmyśloną. To jednak prawdziwe życie napisało tak niewiarygodny scenariusz. Człowieka, który przeżył swoich lekarzy, mimo iż Ci niejednokrotnie przekazywali najgorsze z możliwych diagnoz. Człowieka, który mimo swojej potwornej choroby, dwukrotnie ukończył zawody Ironman – zostając jednocześnie pierwszą osobą na świecie, która dokonała tego mając usunięte jedno płuco. Ale przede wszystkim człowieka, który całe swoje życie podporządkował pomaganiu innym, zbierając na cele charytatywne blisko 30 milionów złotych! Człowieka, który dla naszej Agencji Mówców jest i już na zawsze pozostanie największym przyjacielem ludzi!

Piotr Pogon - jak nikt inny - jest w stanie zagospodarować swoją codzienność w prawdziwej zgodzie z sobą samym. Inspirujące spotkania i szkolenia motywacyjne Piotra Pogona, to wiele praktycznych wskazówek, jak w dzisiejszym świecie żyć bardziej świadomie – w zgodzie ze swoim sumieniem i swoimi przekonaniami. Każde wystąpienie motywacyjne Piotra Pogona pozwala wprowadzić trochę balansu we własne życie, akcentując że swój zespół można budować nie tylko wokół wspólnoty interesów, ale przede wszystkim wokół wspólnoty wartości…

Wystąpienia, wykłady power speech i szkolenia motywacyjne Piotra Pogona - z których i Ty możesz czerpać niezwykłą moc oraz niewiarygodną inspirację - zawsze profilujemy w oparciu o cel i charakter realizowanego spotkania:

  1. Urodziłem się cztery razy. Piotr Pogon.
  2. Strach marnuje Twój czas. W Pogon’i za życiem. Piotr Pogon.
  3. O bezdechu i amnezji na zaimek osobowy JA. Piotr Pogon.

Data:
  • 23 kwietnia 2024