Znani prelegenci

Kolejni znani prelegenci, dołączyli do zespołu naszych wykładowców szkoleniowych / mówców motywacyjnych. Szybko, sprawnie i przede wszystkim zgodnie z planem, zakończyliśmy więc okres przeznaczony na regenerację sił i kreatywną modyfikację bieżących planów. Nowi znani prelegenci, którzy dołączyli do nas w tych jakże nietypowych miesiącach, to kolejno Miłka Raulin, Romina Kołodziej i Karol Okrasa.

Uzbrojeni w nieodzowną w tym momencie cierpliwość, działamy. Nasi zatem nowi znani prelegenci, których już dziś jako Agencja Mówców reprezentujemy, niepostrzeżenie znaleźli się w centrum naszej aktualnej strategii rozwoju. Szukaliśmy dystansu. Szukaliśmy odpowiedzialności. Szukaliśmy samodyscypliny. Wszystko, w odpowiedzi na nowe potrzeby szkoleniowe naszych klientów, które dzisiejsza rzeczywistość zmieniła w zawrotnym tempie. W ten sposób lista naszych cenionych i znanych prelegentów, powiększyła się o kolejne wyjątkowe osobowości:

Miłka Raulin – wspinając się w 2018 roku na najwyższy szczyt świata - Mount Everest, została najmłodszą Polka, której udało się zdobyć Koronę Ziemi.

Romina Kołodziej – ogniskując kompetencje miękkie wokół budowania relacji interpersonalnych, stała się jedną z najbardziej znanych na świecie tancerek baletowych; pozostając jednocześnie primabaleriną Słowackiego Teatru Narodowego.

Karol Okrasa – prezentując sztukę i obyczaje kulinarne w sposób nowoczesny, lecz z należnym poszanowaniem tradycji, w mgnieniu oka stał się jedną z najbardziej lubianych polskich osobowości kulinarnych.

Znani prelegenci, których w tym krótkim artykule mamy przyjemność przedstawić, uzupełnili zespół naszych mówców motywacyjnych w efekcie naszej potrzeby ciągłego zgłębiania tajników różnych pasji, dziedzin i profesji. Niemniej jednak, wyjściowe założenie w tym przypadku, było nieco inne niż zazwyczaj – chcieliśmy by kolejni nasi znani prelegenci, w tym szczególnym dla wszystkich okresie, ze słuchaczami podzielili się bardziej „receptą na szczęście”, niż „receptą na sukces”. Dążenie do szczęścia - bez cienia wątpliwości - jest ważnym elementem całokształtu działań, które wszystkich nas rozwijają.

Data:
  • 28 maja 2020