Szkolenia porażka

Szkolenia – porażka, niepowodzenie, przegrana… Tak biznes, jak i sport, to nieustanna konfrontacja z myślą, że za moment i tak przyjdzie nam mierzyć się z kimś nieco od nas lepszym. Świadomość jednak nieustannej rywalizacji, to ogromny dla nas potencjał rozwojowy. Rywalizacja z pomysłami konkurencji, umiejętność szybkiej adaptacji do nowych okoliczności, ciągłe doskonalenie jakości usług/produktów, personalizacja ofert, szybkość działania, elastyczność cenowa… Co łączy te wszystkie starania? Zdecydowanie wspólny, jest im cel. Zwycięstwo, wygrana, sukces!

Podgląd efektów, które dzięki rywalizacji zaczynamy osiągać, często dopinguje nas tylko do momentu… porażki. Myśl, że mamy wpływ na to co robimy, błyskawicznie wtedy przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. Często w tym momencie, swój początek ma proces demotywacji. Zdarza się, że właśnie wtedy – w panicznej obawie przed kolejnymi porażkami – zaczynamy podejmować decyzje nie do końca przemyślane i przeanalizowane.

Szkolenia – porażka? Szkolenia – motywacja przegranych? Szkolenia – radzenie sobie z niepowodzeniami? Chcemy dążyć do doskonałości, analizujemy drobiazgowo strategiczne decyzje, planujemy czas realizacji poszczególnych etapów przedsięwzięcia, poszukujemy kreatywnych rozwiązań. Czy w każdym z tym aspektów zostawiamy sobie – choć niewielki – margines błędu? Tak jak na zwycięstwo, warto przygotować się również na przegraną. Nasze szkolenia – porażka i treningi motywacyjne – jak po porażce się podnieść, to wiele lat praktyki naszych mówców motywacyjnych, to wiele nieoczekiwanych zupełnie niepowodzeń, to wiele przygniatających przeciwności losu. Te wszystkie doświadczenia wielu profesjonalnych karier sportowych, dziś pozwalają nam niezwykle efektywnie szkolić na analogiach sport – biznes.

Szkolenia – porażka, realizowane w nieschematycznym formacie? Tak, oczywiście. Zawsze z naszymi utytułowanymi ekspertami – Jerzym Engelem, Arturem Partyką, Iwoną Guzowską, Rafałem Wilkiem, Sylwią Gruchałą, Otylią Jędrzejczak, Michałem Kościuszko i wieloma innymi przedstawicielami świata profesjonalnego sportu.

Data:
  • 15 czerwca 2020