Wykłady sportowców

Inspirujące wykłady sportowców, motywacyjne wystąpienia medalistów olimpijskich, emocjonalne prelekcje reprezentantów wielu dyscyplin sportowych…

Jeśli tylko czegoś w życiu się podejmowali, robili wszystko, by w trudnych momentach się nie poddać. Sukcesywnie zdobywali odporność na przeszkody czekające na drodze do realizacji celu. Nieustannie się ucząc, stopniowo odkrywali nowe możliwości. Opuszczanie własnej strefy komfortu, zawsze argumentowali osobowością i charakterem, a nie przemijającą modą na przekraczanie własnych granic. Wśród wielu innych, im jako nielicznym z całego grona rywali, udawało się wygrywać. To z kolei - w myśl zasady, że sukces zaczyna się w głowie - dodawało im wiary w kolejne zwycięstwa. I tu zazwyczaj… koło się zamykało. Czymże byłoby zwycięstwo bez nieustannego dążenia do rywalizacji z jak najlepszymi przeciwnikami?

Wykłady sportowców z naszego teamu szkoleniowego, to spotkania inspirujące do rozwoju!

I w sporcie i w biznesie, początek sukcesu, często zawiera się w odpowiedzi „tak” na najprostsze pytanie: „czy naprawdę lubimy to co robimy”? Tylko wtedy, nasz wysiłek możemy określać mianem niewymuszonego zaangażowania. To jednak, co zwyczajowo definiujemy jako łączenie pracy z pasją, z czasem staje się codziennością, a to właśnie codzienność najczęściej powoduje znużenie i zmęczenie. Wiele jest jednak czynników, dzięki którym - mimo upływającego czasu - nadal jesteśmy w stanie pracować z przyjemnością. Korzystając ze wskazówek naszych gwiazd świata sportu, spraw, by upływający czas, budował tajemnicę również Twojego sukcesu.

Wykłady sportowców z naszego teamu szkoleniowego, to spotkania wzbudzające entuzjazm!

To, że trafiłeś do nas i przeglądasz wykłady sportowców, którym udało się osiągać największe sukcesy, to znak, że Ty również masz zamiar podjąć walkę… i co najważniejsze – też chcesz zwyciężyć! Wykłady sportowców, których reprezentujemy, mogą dodać Ci wiary we własne pomysły, a także wskazać skuteczne metody automotywacji. Wizualizacja pomysłu, szczegółowe dookreślenie celu, analiza planu biznesowego… Początki bywają trudne, ale ich niewątpliwą zaletą jest często ekscytacja nowością i pragnieniem rozwoju. Wszyscy nasi sportowi eksperci też kiedyś zaczynali – ich też fascynowały kariery wielkich zwycięzców.

Wykłady sportowców z naszego teamu szkoleniowego, to spotkania pobudzające do działania!

Sukces stanowi wypadkową wielu rozmaitych - mniej lub bardziej powiązanych ze sobą - czynników. Oczywistym jest fakt, że droga do sukcesu nie jest drogą prostą. By móc cieszyć się zwycięstwem, potrzeba wielu wyrzeczeń, które z kolei wymuszają na nas niejednokrotnie zmianę swoich nawyków. Zmiana zazwyczaj wywołuje uczucie niepewności, lęku i jest powodem narastających obaw. Tu, niezwykle pomocna może okazać się otwartość dla wielu logik działania. Nasze wykłady sportowców, pełne są przykładów, gdy jedna odważna decyzja zmieniła wszystko. Czasem diametralnie.

Wykłady sportowców z naszego teamu szkoleniowego, to spotkania zachęcające do autorefleksji!

Do zwycięstwa potrzeba ambicji, która to dziś często błędnie interpretowana jest jako chęć. Chęć, daleka jest od realizacji ambitnych pomysłów. To realizacja ambitnych pomysłów, wymaga od nas ponadprzeciętnej pracowitości, ogromnego zaangażowania i długookresowej determinacji, nie chęć. Nic przecież bardziej nie testuje naszej cierpliwości, niż upływający bez efektownych zwycięstw czas. Nasze wykłady sportowców, to często tematyka konsekwencji, która podczas wielu profesjonalnych karier zawodniczych, decydowała o tym, kto w danym momencie mógł stanąć na najwyższym stopniu podium.

Wykłady sportowców z naszego teamu szkoleniowego, to spotkania dodające odwagi i sił!

Wykłady sportowców to u nas miedzy innymi wykłady Artura Partyki, Sylwii Gruchały, Otylii Jędrzejczak, Rafała Wilka, Michała Kościuszko, Mieczysława Nowickiego, Iwony Guzowskiej, Dariusza Dziekanowskiego

Data:
  • 9 września 2020