Event motywacyjny inny niż inne

To, iż szukając nieszablonowego eventu motywacyjnego dla siebie lub swojej firmy, trafiłeś do nas, dowodzi, że - koncepcyjnie - nasze punkty widzenia są bardzo podobne. Nieszablonowość, to słowo, które każdego dnia odmieniamy na wiele sposobów. Event motywacyjny to natomiast najczęściej realizowana przez nas forma szkolenia miękkiego. Łącząc zatem nieszablonowość z eventem motywacyjnym, tworzymy szkolenia interpersonalne, inne niż wszystkie pozostałe.

Event inny, czyli jaki? Na przykład… pełen artyzmu! Event motywacyjny z wernisażem! Event motywacyjny z wystawą fantastycznych i zachwycających prac Mariusza Kędzierskiego – bezrękiego rysownika, zwycięzcy The Global Art Awards Dubai 2018, wyjątkowego mówcy motywacyjnego! Człowieka bez cienia wątpliwości wybitnego, pełnego optymizmu, pasji i entuzjazmu. I więc charakter tak zaprojektowanego eventu motywacyjnego jest absolutnie nieschematyczny. I forma tak skonstruowanego eventu motywacyjnego pozostaje rozwiązaniem niespotykanym.

Mamy przekonanie, że to swoboda panująca w naszym zespole, jest dla nas gwarantem kreatywności. Dzięki temu, praca nie kończy się dla nas w piątek o 16:00. Od zawsze uważamy, że to właśnie w atmosferze tkwi cały sekret, który odkąd pamiętamy wyróżnia nas z ogółu. Sekret, który do dziś pozostaje gwarantem niebanalnych rozwiązań w zakresie realizacji nie tylko eventów motywacyjnych, ale również rozmaitych szkoleń integracyjnych, inspirujących wystąpień, prelekcji biznesowych…

Data:
  • 25 września 2020