Warsztaty kulinarne online

Warsztaty kulinarne online z Karolem Okrasą? Dziś, to właśnie opcja pierwszego wyboru. Stacjonarne warsztaty kulinarne Karola Okrasy, przekształciliśmy w warsztaty kulinarne online Karola Okrasy.

Warsztaty kulinarne online z Pawłem Lorochem? Dziś, to wybór zupełnie naturalny. Tradycyjne warsztaty kulinarne Pawła Lorocha, zmieniliśmy w warsztaty kulinarne Pawła Lorocha online.

To, co jeszcze do niedawna było standardem, z uwagi na okoliczności dziś standardem już nie jest. Warsztaty kulinarne, będące elementem organizowanych przez nas szkoleń integracyjnych, które do tej pory realizowaliśmy w formie stacjonarnych spotkań z gośćmi specjalnymi na żywo, w roku 2021 rekomendować będziemy jako warsztaty kulinarne online - Karola Okrasy i Pawła Lorocha. Oczywiście tylko i wyłącznie w realizacjach live.

Warsztaty kulinarne online, różnią się od tych stacjonarnych w zasadzie… wszystkim. Wbrew pierwszym skojarzeniom, nie są one jednak tylko zwykłym substytutem stacjonarnych warsztatów kulinarnych, a doskonale - i bardzo szczegółowo zarazem - zaplanowanym eventem, którego głównymi celami są integracja, budowanie relacji w zespole, wzbudzanie energii, usprawnianie komunikacji wewnętrznej, selektywność uwagi i motywowanie do wspólnego osiągania celów. Tak z Karolem Okrasą (autorem wielu lubianych programów kulinarnych) jak i Pawłem Lorochem (dziennikarzem prowadzącym w Antyradiu coweekendową audycję „Gastrofaza”), dbamy o to, by prowadzone przez nich w formie online warsztaty kulinarne, nie były internetową adaptacją stacjonarnych warsztatów, a zupełnie nowymi cyfrowo-kulinarnymi projektami. Projektami, eksponującymi nieznane dotąd emocje, których trudno doszukiwać się realizacjach offline. Angażując uczestników w wir gastronomicznych wydarzeń, nasze kulinarne warsztaty online, wspierają rozwój samodyscypliny, pewności siebie i umiejętności koncentracji na zadaniu.

Nasze warsztaty kulinarne online, to mix warsztatów integracyjnych z warsztatami motywacyjnymi. Nasze warsztaty kulinarne online łączą w sobie praktykę współpracy zespołowej z teorią wykładów typu power speech. Nasze warsztaty kulinarne online to kompozycja szkolenia team building ze szkoleniem z komunikacji wewnętrznej. Nasze warsztaty kulinarne online, to niezwykle efektowne - prowadzone przez Karola Okrasę lub Pawła Lorocha w czasie rzeczywistym - pokazy kulinarne!

Data:
  • 17 lutego 2021