Pociąg do historii

„Pociąg do historii”, to tytuł cyklicznej - nadawanej od kilku lat w Radiu RAM - audycji, którą współprowadzi Joanna Lamparska. Dziennikarka zawodowo zajmująca się wyszukiwaniem zaginionych skarbów, łączy razem historyczne fakty, prezentuje zapisy odnalezionych dokumentów historycznych, przybliża tajemnice wypraw poszukiwawczych. To Radio RAM i audycja „Pociąg do historii”.

„Joanna Lamparska w skomplikowanej rzeczywistości – multiplanowanie i kwerenda w praktyce”, to z kolei tytuł jednego z naszych szkoleń managerskich, dedykowanych przedstawicielom zarządów i kadrze kierowniczej, które prowadzi Joanna Lamparska. Tu, Joanna Lamparska wraca do wielu historycznych wątków, o których wspominała (lub wspomni niebawem) w realizowanych przez siebie audycjach radiowych. Z tą jednak różnicą, że tu, okoliczności wypraw eksploracyjnych, stara się przekładać na środowisko biznesowe - wyszukując jednocześnie nawiązań do wielowątkowego planowania, zarządzania wiedzą, zbieraniu i analizie informacji, współpracy zespołowej, komunikacji międzyludzkiej… Dziś, to konkretne szkolenie managerskie, ale także inne inspirujące wykłady Joanny Lamparskiej, realizujemy także oczywiście w formie zdalnej – online.

Joanna Lamparska – znana polska dziennikarka, współpracująca z wieloma renomowanymi brandami - National Geographic, Traveler, Focus… Podróżniczka, pomysłodawczyni i jedocześnie dyrektorka Dolnośląskiego Festiwalu Tajemnic. Autorka kilkunastu książek historycznych.

Inspirujące wykłady typu power speech, motywujące spotkania i szkolenia managerskie online i offline Joanny Lamparskiej, to zbiór wieloletnich doświadczeń dziennikarsko-podróżniczych, sfokusowany na pracowitości, codziennym zgłębianiu tajników różnych dziedzin życia, oraz powtarzalnym podejmowaniu wysiłków w obszarach swoich obowiązków i zainteresowań:

  1. Joanny Lamparskiej poszukiwania skarbów. Jak pozyskać pożądane informacje, czyli o sterowaniu dyskusją i pozytywnych elementach celowej manipulacji komunikacyjnej. Szkolenia komunikacja online i offline.
  2. Sztuka nie znosi demokracji, czyli jak pozostać liderem w grupie indywidualistów – warsztaty Joanny Lamparskiej. Warsztaty motywacyjne online i offline.
  3. Joanna Lamparska w skomplikowanej rzeczywistości - multiplanowanie i kwerenda w praktyce. Szkolenia managerskie online i offline.
Data:
  • 10 lutego 2021