W doborowym towarzystwie

Czesław Lang, nasz mówca motywacyjny, medalista olimpijski, legendarny kolarz - właśnie otrzymał nagrodę ORGANIZACJI NARODÓW ZJEDNOCZONYCH!

Gratulując, bardzo cieszymy się z faktu, że mamy możliwość pracy w tak doborowym towarzystwie… Pośród osób potrafiących niezwykle naturalnie wzbudzać entuzjazm i poczucie wartości u innych, dodając zarazem wszystkim wokół sił, do podejmowania wyzwań.

Tegoroczny - 79 Tour de Pologne UCI World Tour, zyskał specjalną nazwę „Wyścig dla pokoju”. To przesłanie doskonale koresponduje z nagrodą ONZ przyznaną Czesławowi Langowi za wybitne osiągnięcia kolarskie, biznesowo-sportowe i promocję kolarstwa na świecie, ale także z tytułem Architekta Zrównoważonego Rozwoju ONZ, który Czesław Lang otrzymał kilka lat temu.

Kariera Czesława Langa, to swego rodzaju niekończąca się historia. Historia ciągłego odkrywania, rzetelnej wytrwałości, wdrażania zmian, i podejmowania prób odpowiedzi na wszystkie ważne pytania, nieprzerwanie podsuwane przez życie. Ważne fragmenty tej historii, składają się na treść wystąpień motywacyjnych dla firm, treningów mentalnych, prelekcji biznesowych i wykładów specjalnych typu power speech - prowadzonych przez Czesława Langa:

  1. To co ewidentne, odwraca uwagę od tego co istotne. Szacunek dla wysiłku innych. Czesław Lang.
  2. Meta nie oznacza zwycięstwa, lecz koniec wyścigu. Czesław Lang.
  3. W czasach gdy sam pomysł przestaje mieć kluczowe znaczenie. Budowa marki Tour de Pologne – Czesław Lang.
Data:
  • 4 maja 2022