Spotkanie z Miłką Raulin

Spotkanie z Miłką Raulin – czy pomaga odnaleźć siebie? Spotkanie z Miłką Raulin – czy pomaga odnaleźć swoją pasję? Spotkanie z Miłką Raulin – czy pomaga odnaleźć wewnętrzną harmonię? Często w wielowątkowym skomplikowaniu życia i towarzyszącym nam na co dzień nieoczekiwanym zdarzeniom losowym, trudno jest racjonalnie porządkować życiowe priorytety. Rosnące tempo życia i natłok informacyjny, generują w nas uczucie chronicznego przemęczenia. Całą energię koncentrując wokół spraw bieżących, marginalizujemy stopniowo umiejętność szerszego spojrzenia na nasze życie.

Czy zatem umiemy jeszcze pracować bez pośpiechu? Czy potrafimy jeszcze myśleć o nas samych? Czy chcemy nadal dążyć do spełniania własnych marzeń? „Siła Wyższa – Siła Marzeń” to wystąpienie Miłki Raulin, które demonstruje, jak szybko wszyscy jesteśmy w stanie wskazać dziedziny życia, w których odnajdujemy nie tylko swoją pasję, ale i prawdziwych siebie. Inspirujące spotkanie z Miłką Raulin, jest w stanie odtworzyć w nas dziecięcą wręcz radość odkrywania. Motywacyjne spotkanie z Miłką Raulin, uczy nowego dystansu do świata, szczególnie ważnego dziś - w rzeczywistości przytłaczającej niezliczoną ilością mało znaczących newsów. Pełne refleksji spotkanie z Miłką Raulin, pomaga pielęgnować wartości w życiu absolutnie najważniejsze.

Czy więc chcesz wrócić z nami do własnych marzeń i poczucia realnego wpływu na swoje życie, nie pozostawiając niczego przypadkowi? Poniżej przykładowe prelekcje motywacyjne, inspirujące wystąpienia i wykłady specjalne Miłki Raulin, które realizujemy stacjonarnie i online:

Data:
  • 24 września 2021