Spotkania z księdzem Czendlikiem już niebawem w Polsce!

Spotkania z księdzem Zbigniewem Czendlikiem, to temat nad którym od jakiegoś czasu intensywnie - i z wielkim jednocześnie entuzjazmem - pracujemy. Księdza Czendlika mieliśmy przyjemność poznać osobiście już w roku 2011, na własne oczy przekonując się, że kultowa tabliczka z napisem „Budzić tylko w przypadku pożaru, lub zniesienia celibatu” naprawdę istnieje i wita uciesznie wszystkich przybyłych do księdza gości. Ksiądz Czendlik od lat dziewięćdziesiątych mieszka w Czechach i tam jest postacią niezwykle popularną. Znają go bez wyjątku wszyscy Czesi. Jest gwiazdą mediów - prowadzi swój program w czeskiej telewizji i w radiu. Rokrocznie inicjuje i organizuje wiele znaczących akcji charytatywnych. Zadziwiając niekonwencjonalnym podejściem i dystansem do elementarnych tematów, wiele lat temu na probostwie otworzył gospodę – by móc być bliżej ludzi.

Do tej pory, spotkania z księdzem Czendlikiem, organizowane były na terenie Czech. Już niebawem, umożliwimy realizację spotkania z księdzem Czendlikiem także w Polsce. Spotkania z księdzem Czendlikiem, już wkrótce pojawią się w naszej regularnej ofercie wykładowej!

Spotkania z księdzem Czendlikiem, realizować będziemy w formie stacjonarnych prelekcji i wykładów specjalnych. By inspirować. By ukazywać pozytywy. By skłaniać do refleksji. By dążyć do samorealizacji. By wyróżniać się otwartością.

Data:
  • 8 września 2021