Mikrokosmos

To już ostatni moment, by przed świętami opanować nasz własny mikrokosmos. Niestety próby wydłużenia doby o kolejne godziny, także w tym roku okażą się nieskuteczne, i nie zmienią faktu że wszyscy usiądziemy przy świątecznym stole już niebawem! Z najbliższymi – rodziną i przyjaciółmi.

Im więc szybciej zatrzymamy się w wyścigu z rzeczywistością, tym więcej chwil wygospodarujemy dla siebie i bliskich. Uciekając od pędzącego z zawrotną prędkością przedświątecznego świata, unikniemy zakupowej plątaniny myśli i nie pozwolimy by nadmiar przygotowań pozbawił nas prawdziwej radości ze świąt. Wszystkim Państwu życzymy abyście w tym czasie mogli docenić tych których na co dzień macie wokół siebie i aby oni z wzajemnością potrafili docenić Was! Niech Państwa własny mikrokosmos, nieustannie każdego dnia ma w sobie choć odrobinę świątecznej magii!

Agencja mówców motywacyjnych Modern Area – organizator spotkań ze znanymi Polakami, wykładów gwiazd, wystąpień dla firm, szkoleń managerskich i inspirujących prelekcji typu power speech.

Data:
  • 20 grudnia 2023