Gra długoterminowa

Wyniki? Podliczone. Osiągnięcia? Podsumowane. Liczby? Zbilansowane. Strategia? No właśnie.

Przed nami 366 dni roku 2024. Wiedząc, że życie zawodowe jest grą długoterminową, analiza strategii działania jest kluczem naszych styczniowych aktywności. Dzielimy się pomysłami i celami, już dziś wiedząc że w grudniu zadamy sobie wspólnie pytanie jaki był ten rok? Mając swój plan, wiemy że nasze wysiłki będą odpowiednio ukierunkowane. Dysponując wzorcem odniesienia, łatwiej będzie nam podejmować kluczowe dla nas decyzje.

Zespół mówców motywacyjnych z którymi mamy przyjemność pracować na co dzień, sprawia że nie brakuje nam inspiracji do rozwoju – tak swoich indywidualnych kompetencji, jak i agencyjnej strategii. W naszej agencji mówców stworzyliśmy atmosferę wzajemnego wsparcia – wszyscy wiemy, że możemy wzajemnie liczyć na siebie, angażując się w kolejne nowe projekty. A tych w roku 2024 na pewno nie zabraknie!

Widzimy się zatem na kongresowych wydarzeniach otwartych – w trakcie których realizować będziemy nasze autorskie wykłady power speech i mowy motywacyjne. Mamy nadzieję spotkać Cię również podczas zamkniętych eventów konferencyjnych – w trakcie których nasi prelegenci podzielą się swoją wiedza i doświadczeniem prowadząc rozmaite szkolenia miękkie i treningi mentalne. Postaramy się by rok 2024 był kolejnym rokiem pełnym pozytywnych zaskoczeń z naszej strony!

Data:
  • 8 stycznia 2024