International level

Wytrwałość, cierpliwość, dyscyplina, odwaga… Balet nauczył jej wielu rzeczy, dzięki którym dziś przedstawiana jest jako jedna z najlepszych tancerek baletowych na świecie. W drodze na deski najbardziej prestiżowych teatrów świata, nie przeszkodził jej nawet… złamany kręgosłup. Romina Kołodziej – primabalerina Słowackiego Teatru Narodowego!

Romina Kolodziej dołączyła do nas w ramach projektu wykłady gwiazd / wykłady znanych osób / wykłady cenionych w świecie Polaków - wnosząc do naszego zespołu niezwykle cenne i niespotykane zarazem, doświadczenie z pracy najlepszych zespołów baletowych świata.

Wyjątkowo emocjonalny power speech Rominy Kołodziej, to - pełna pasji - historia nauki i podejmowania prób wykorzystania nadarzających się w życiu szans. Szans, których realizacja nie wiąże się bezpośrednio z osiąganiem korzyści finansowych. Szans, których priorytetowym celem, jest ciągły rozwój. Szans, posiadających „rokujący potencjał”. Szans, które mają mieć wpływ na całą naszą przyszłość. To czas, emocje i energia, zainwestowane w przeszłości w relacje międzyludzkie, w przyszłości pozwalają świętować własne osiągnięcia z wyraźnym podkreśleniem zasług innych członków zespołu, którzy mieli swój wkład we wspólne sukcesy. To sposobność, przy której warto podkreślić jak istotne w codzienności mogą dla nas być szkolenia - relacje międzyludzkie, szkolenia - współpraca w zespole, szkolenia - zarządzanie przez cele. By wspólnie wznieść się ponad przeciętność.

Sukces, to wypadkowa wszystkich działań, które podejmujemy. Mimo, iż często ciąg kolejnych zdarzeń wygląda na bardzo skrupulatnie zaplanowany scenariusz, są chwile ważne w naszym życiu, w których kluczowy okazuje się zbieg szczęśliwych/nieszczęśliwych okoliczności. Jak więc samodzielnie konstruować pole do własnych działań? Jak uczyć się uczenia… na własnych doświadczeniach? Jak czerpać z życia i pracy to, co dla nas najprzyjemniejsze? To wszystko aspekty, o których usłyszysz podczas każdego power speech’a, inspirującego wykładu i szkolenia motywacyjnego Rominy Kołodziej:

  1. Niewielu na scenie, wielu na widowni. Ukazując własny świat wewnętrzny, światu zewnętrznemu. Romina Kołodziej.
  2. Złej baletnicy… okazuję wsparcie. Nie sztuką jest mieć przyjaciela, sztuką jest być przyjacielem - Romina Kołodziej.
  3. Taniec. Kariera. Sukces. Wszystko ma swoje własne tempo. Romina Kołodziej.
Data:
  • 12 maja 2020