Inspirujące spotkania wykładowe

Prelegenta którego dziś przedstawimy, od innych różni jedna ważna cecha. Nie gra by wygrać. Artur Barciś – artysta wszechstronny. Aktor, który na stałe wpisał się w nasze kulturowe dziedzictwo.

Historia rozpoczyna się w maleńkiej - liczącej zaledwie kilkuset mieszkańców - wsi Kokawa. To tu, wychowywał się skromny, z pozoru słabszy od innych, niepewny siebie, ale za to mający głowę pełną marzeń - chłopiec. To tu, swój początek ma wyjątkowa życiowa podróż ku aktorskiej sławie – na przekór wielu niesprzyjającym okolicznościom. Historia Artura Barcisia, może być inspiracją dla wszystkich, którzy nie potrafią wystarczająco uwierzyć w siebie i w swoje możliwości. Inspirujące spotkania wykładowe z Arturem Barcisiem, to studium podejścia do samego siebie - budowania własnej wartości i zwiększania własnej samoświadomości. Pewność siebie, jest wynikiem naszej wewnętrznej samooceny. Kompleksy wynikłe z niskiej samooceny, często bywają bardzo głębokie, co w konsekwencji ma wpływ na wiele podejmowanych przez nas decyzji. Prelekcje i wykłady motywacyjne Artura Barcisia to wiele przykładów jak bardzo wartościowymi cechami są sumienność, wytrwałość i konsekwentne docenianie swoich małych trofeów. Siła, determinacja i niepowstrzymywanie wewnętrznej potrzeby rozwoju – to dzięki tym cechom możesz nauczyć się lepiej oceniać siebie. Inspirujące spotkania i wykłady power speech Artura Barcisia, udowadniają, że warto rozwijać i dokształcać się przez całe życie. To właśnie efekty pracy nad samym sobą, często cieszą nas najbardziej.

Czy inspirujące spotkanie z Arturem Barcisiem okaże się drogowskazem kierującym Cię ku realizacji sukcesów Twoich lub Twojego zespołu?

  1. Sukces wyreżyserowany. Naszą historię piszą nasze decyzje. Artur Barciś.
  2. By w odliczaniu do trzech… nie zgubić cennego czasu. Artur Barciś.
  3. To nie małe epizody, a wielkie wydarzenia. Uwierzyć w siebie – Artur Barciś.
Data:
  • 24 stycznia 2023