Goście specjalni na spotkania świąteczne

Goście specjalni na spotkania świąteczne i wigilijne, to realizacje eventowe, które przygotowujemy corocznie wraz ze zbliżającym się końcem roku kalendarzowego. W wielu firmach atmosferę Bożego Narodzenia budujemy wspólnie – pracownicy, kontrahenci, partnerzy biznesowi i nasi goście specjalni na spotkania świąteczne.

Wewnątrzfirmowe spotkania świąteczne w których udział biorą nasi goście specjalni, przybierają bardzo rozmaite formy realizacji. Nasi goście specjalni towarzyszą pracownikom zarówno podczas małych kameralnych kolacji wigilijnych, jak również podczas dużych oficjalnych bankietów przedświątecznych. Realizujemy także spotkania świąteczne w całości transmitowane online. Każdy kolejny grudzień, to nowe pomysły na spotkania świąteczno-wigilijne. I te realizowane we własnych pomieszczeniach szkoleniowo-konferencyjnych. I te lokowane w obiektach hotelowych/restauracyjnych. I te ze streamingiem na żywo. Wspólnym jednak mianownikiem wszystkich spotkań świątecznych, niezmiennie od lat pozostaje integracja - łącząca relacje służbowe z prywatnymi.

Kolejne zatem tygodnie w naszej agencji mówców to czas planowania wykładów specjalnych i inspirujących wystąpień o tematyce okołoświątecznej. Świąteczne wykłady gwiazd, profilujemy pod kątem spotkań wigilijnych, często podsumowując kończący się rok i doceniając zarazem wkład pracowników w osiągane sukcesy firmy. Święta Bożego Narodzenia to czas refleksji, ale też wręczania nagród, podsumowań i prezentacji planów na przyszłość. Obecność naszych gości specjalnych na wewnątrzfirmowym spotkaniu świątecznym, sprawia że cały event zyskuje na prestiżu, staje się długo wyczekiwanym wydarzeniem integracyjno-motywacyjnym, a jednocześnie jego przewidywalny scenariusz zastępuje wizja spotkania z inspirującym mówcą. Goście specjalni na spotkaniach świątecznych, to już u wielu naszych Klientów, nowa, pielęgnowana tradycja, wspólnych - firmowych kolacji wigilijnych.

Wprawdzie jako społeczeństwo, zdecydowanie bardziej lubimy mówić, niż słuchać, ale namawiamy by w grudniu, spróbować nieco odwrócić te proporcje. Świąteczne wykłady naszych gości specjalnych pomogą Ci budować nie tylko świąteczny klimat, ale także poczucie wspólnoty i wewnątrzfirmową lojalność!

Data:
  • 22 listopada 2021