Dziesiątka

Nasz numer 1 to człowiek. Codzienne zaangażowanie, pasja i entuzjazm to absolutny fundament naszej tożsamości. To klucz do sukcesu. Twojego i naszego.

Ponad 2 lata poświęciliśmy na niezależne – w 100% inicjowane przez nas samych – badania rynku. Przeprowadziliśmy szereg audytów potrzeb szkoleniowych, dla różnego typu rodzimych firm i przedsiębiorstw. Wsłuchiwaliśmy się wnikliwie w uwagi związane z funkcjonowaniem wielu wewnętrznych struktur firmowych. Zaaranżowaliśmy kilkadziesiąt spotkań z niezliczonymi ekspertami. Sporządziliśmy tomy notatek. Był to ważny czas. Czas konstruktywnych spotkań i dyskusji. Dziś, te właśnie doświadczenia i analizy, pozwalają nam oferować wyjątkowo efektywne szkolenia dla Twojego biznesu.

Minimum 3 razy w roku, organizujemy całkowicie darmowe spotkania kluczowych wykładowców z naszymi klientami. To – dla wszystkich – świetna okazja do wzajemnej wymiany poglądów. Niejednokrotnie to tu właśnie, rozpoczyna się dla nas proces konstruowania nowych prelekcji szkoleniowych. Jak widzisz, nasze wykłady wspieramy również Twoją pomysłowością.

Wykładowcy prowadzący nasze szkolenia, zdobyli do tej pory łącznie 4 medale igrzysk olimpijskich. Wiemy jedno – to na pewno nie koniec.

Współpraca z tak znakomitą kadrą wykładowców, to dla nas ogromne wyróżnienie. Jednak to nie tylko nobilitacja i prestiż. Wiemy jak duża to odpowiedzialność, gdyż – organizując wszelkiego rodzaju wystąpienia gwiazd – reprezentujemy naprawdę wybitnych Polaków. Szanujemy wzajemne zaufanie i świetne relacje międzyludzkie oparte na wzorowej komunikacji interpersonalnej. Dzięki takiej właśnie optyce, jesteśmy w stanie umożliwić Ci spotkanie z gwiazdami świata mediów. 5-ciu mediów: telewizji, internetu, filmu, radia i prasy.

Każdego roku bierzemy udział średnio w 6-ciu międzynarodowych konferencjach z zakresu szeroko pojętej tematyki edukacyjnej. Wykorzystując nasze doświadczenie, aktywnie wspieramy wszelkiego rodzaju inicjatywy dokształcające.

„Najcenniejsze gwiazdy polskiego show-biznesu”. To – publikowany rokrocznie przez magazyn Forbes – ranking wyjątkowych osobowości. Do tej pory, gośćmi naszych wszelkiego rodzaju eventów szkoleniowo-edukacyjnych, było 7 osób, które w tym doborowym towarzystwie się znalazły. Miedzy innymi dzięki temu właśnie, nasze wykłady i szkolenia managerskie zaskakują oryginalnością.

Każdy nowy projekt szkoleniowy, który jako oficjalny trafia do naszej otwartej sprzedaży, na etapie konstrukcji programowej opiniuje kolejno zwykle 8-miu ekspertów. Dodatkowo, często opierając całość także na podpowiedziach naszych klientów, robimy naprawdę wiele, by nasze szkolenia były oceniane jako nad wyraz skuteczne.

9 minut trwa dotarcie do sal szkoleniowych znajdujących się ponad 200 metrów pod ziemią, gdzie to lokujemy nasze najbardziej nieszablonowe szkolenia biznesowe. To czyni wykłady przez nas organizowane jeszcze bardziej niepowtarzalnymi.

Nasi wykładowcy reprezentują ponad 10 różnych narodowości. Współpraca w tak wielokulturowym zespole, pozwala nam tworzyć szkolenia o niezwykłym charakterze, zachwycające każdym szczegółem. Wiemy jak spożytkować tę multikulturową różnorodność na sukces obu zespołów. Twojego i naszego.

Data:
  • 4 września 2012