Dystans…

Rok 2011.

Piotr Pogon wraz z ze swoim niewidomym przyjacielem, zdobywa najwyższy szczyt Ameryki Południowej – Aconcagua, za co nieco później wyróżniony zostanie nagrodą „Traveller – Wyczyn Roku”, przyznawaną corocznie przez National Geographic. Niedługo potem, Piotr Pogon kończy Tokyo Marathon 2011, zbierając tym samym pieniądze na leczenie małego chłopca, zmagającego się z porażeniem mózgowym. We wrześniu z kolei, po raz drugi w życiu zdobywa szczyt Kilimanjaro, pozyskując dzięki temu fundusze dla… afrykańskiego sierocińca. Poza tym, rok 2011 to także udział Piotra Pogona w 80-kilometrowym Bieszczadzkim Biegu Rzeźnika, oraz wielu innych biegach - Cracovia Marathon, Półmaraton Jurajski, Bieg Magurki, Bieg Sylwestrowy…

Wszystkie te pomysły Piotr Pogon realizuje w przerwach pomiędzy szpitalnymi wizytami, gdyż od wielu lat zmaga się z chorobą nowotworową. Chorobą, która pozbawiła go jednego płuca. Chorobą, która sprawiła, że na jego ciele pojawiło się blisko sto szwów pooperacyjnych. Chorobą, która całkowicie odmieniła jego życie.

Piotr Pogon jest fundraiserem. Każdy przebiegnięty przez niego kilometr, to pieniądze pozyskane na koszty terapii, leczenia, bądź rehabilitacji osób niepełnosprawnych. Jak realna jest to pomoc, niech świadczy chociażby fakt, że fundusze pozyskane przez niego dla wsparcia niepełnosprawnych, liczone są już w milionach złotych.

Rok 2021.

Piotra Pogona zapraszamy do współpracy w charakterze mówcy motywacyjnego, nie mogąc wyjść z podziwu czego udało mu się dokonać w trakcie ostatnich 10 lat. Na dzień dzisiejszy, wartość funduszy pozyskanych przez Piotra Pogona w ramach autorskich działań fundraisingowych, zbliża się do okrągłej sumy 30 milionów złotych! Mimo nawrotów wyniszczającej choroby nowotworowej, Piotr Pogon zaraża niespotykanym optymizmem, udowadniając, że każdy człowiek posiada wewnętrzną siłę, która jest w stanie przezwyciężyć i pokonać nawet największe trudności.

Z Piotrem Pogonem wspólnie zaprojektowaliśmy kilka inspirujących webinarów motywacyjnych, które wraz z luzowaniem obostrzeń covidowych, przekształcić będziemy chcieli w stacjonarne spotkania motywacyjne. Są to wielopłaszczyznowe, wszechstronnie rozwijające projekty, dedykowane edukacji biznesowej i rozwojowi osobistemu. Jesteśmy przekonani, że:

  • wykład motywacyjny Piotra Pogona pochłonie całą Twoją uwagę,
  • prelekcja motywacyjna Piotra Pogona udowodni Ci, że niemożliwe nie istnieje,
  • wystąpienie motywacyjne Piotra Pogona wskaże Ci nową - pełną przyjaźni, lojalności, troski i życzliwości - drogę do celu,
  • motywujące przemówienie Piotra Pogona zwiększy Twoje personalne poczucie własnej skuteczności,
  • talk motywacyjny Piotra Pogona zmieni nieodwołalnie Twoje spojrzenie na sukces,
  • power speech Piotra Pogona przekona Cię, że najtrudniejszym do pokonania dystansem, jest DYSTANS DO SIEBIE.
  1. Urodziłem się cztery razy. Webinar motywacyjny Piotra Pogona.
  2. Strach marnuje Twój czas. W Pogon’i za życiem. Piotr Pogon.
  3. O bezdechu i amnezji na zaimek osobowy JA. Piotr Pogon.
Data:
  • 26 kwietnia 2021