13 lat temu

24 października 2003 roku, Iwona Guzowska stoczyła swoją ostatnią – rzecz jasna zwycięską – walkę na zawodowych ringach. Wygrywając wszystkie z 10 rund i tym samym jednogłośnie pokonując Bułgarkę – Monikę Petrovą, wywalczyła ostatni w swojej karierze tytuł Mistrzyni Świata Organizacji WIBE.

24 października 2016 roku – dokładnie trzynaście lat później – Iwona Guzowska, już Ex-Mistrzyni Świata w boksie zawodowym, dołączyła do naszego teamu. Dzięki temu, nasz zespół zyskał kolejną wyjątkową wykładowczynię, której moc niezmiennie inspiruje i motywuje wszystkich wokół do działania.

Dziś zatem, z uwagi na rocznicę wyjątkową, bo trzynastą – z panoramicznym uśmiechem – raz jeszcze gratulujemy Iwonie wszystkich znakomitych osiągnięć sportowych. Od jutra pracujemy wspólnie. Wykłady typu power speech i wszelkie prelekcje biznesowe Iwony Guzowskiej, uzupełnią niejako wachlarz naszych szkoleń motywacyjnych, które do tej pory konstruowaliśmy zazwyczaj z Arturem Partyką i Sylwią Gruchałą.

Bez względu na branżowość firmy, bezsprzecznie jej największym kapitałem jest zespół zgranych i lojalnych wobec siebie, pracowników. Za sukcesami firmy, zawsze stoją ludzie. I za sukcesami codziennymi, drobnymi, często niezuważanymi. I za sukcesami prestiżowymi, gwarantującymi wymierne przychody oraz korzyści. To właśnie zaangażowanie poszczególnych pracowników, przekłada się na końcowy wynik pracy zespołowej. Nasze szkolenia integracyjne są jednym z wielu narzędzi zatrzymujących rotację wśród załogi pracowniczej. Power speech’e przez nas organizowane, to inspiracja zmierzająca do tego, by Twoi ludzie bez żadnych wątpliwości chcieli identyfikować się z Twoją marką. I by było to zjawisko powszechnie dostrzegalne, nie incydentalne.

Programy wykładów motywacyjnych power speech i szkoleń o charakterze integracyjnym, prowadzonych przez Iwonę Guzowską, które przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojego zespołu, to – jak zawsze – nasze w pełni autorskie pomysły i koncepcje. Jesteśmy przekonani, że i tym razem, uda nam się przekazać Ci wiedzę i emocje z grupy tych zdecydowanie unikatowych.

Power speech u nas, to jednak nie tylko Iwona Guzowska. To – rzecz jasna – także Artur Partyka, Sylwia Gruchała, Jerzy Engel i wielu innych wyjątkowych osobowościowo, prelegentów.

Data:
  • 24 października 2016