Power speech

Niby dzień jest coraz dłuższy. Niby pojawiające się coraz częściej reklamy spotkań inaugurujących start Polskiej Speedway Ekstraligi, jednoznacznie potwierdzają, że z każdym tygodniem, będzie już tylko cieplej i słoneczniej. Niby wszyscy pracują tak, jak dotychczas. Niby cele zaplanowane na pierwszy kwartał 2016, zostały w części zrealizowane. Mimo to, coraz trudniej dostrzec wokół entuzjazm i podekscytowanie. Czy to również Twoja obserwacja?

Spadek energii, to – wbrew pozorom – alert wartościowy. Wykorzystaj więc te okoliczności. Zatrzymaj na chwilę rzeczywistość. Osiągnięcia zestaw z tym, co jeszcze pozostało do zrobienia. Zweryfikuj plany i zamierzenia. Warto.

To właśnie potrzeba inspirującego impulsu wzbudzającego aktywność Twojego zespołu sprawiła, że do naszego teamu szkoleniowego dołączyła nowa wykładowczyni – Sylwia Gruchała. Zdobywczyni dwóch medali olimpijskich. Najbardziej utytułowana zawodniczka w historii polskiego floretu.

Sylwia Gruchała poprowadzi wykłady motywacyjne i dedykowane dla biznesu prelekcje typu power speech, które będą niejako uzupełnieniem naszych pozostałych szkoleń o charakterze inspirująco-mobilizującym, prowadzonych obecnie przez Artura Partykę.

Jesteśmy przekonani, że każdy z Twoich pracowników posiada potencjał by – zdobywając nowe, cenne doświadczenia – ciągle się uczyć i rozwijać. Wiemy, że na wszystko potrzeba czasu. Szkolenia interpersonalne i każdy wykład motywacyjny Sylwii Gruchały, to prezentacja doświadczeń opartych na teorii, by z dążenia do celu nie rezygnować tylko dlatego, iż proces jego realizacji wymaga czasu. Czas ten i tak upłynie. To więc, czy uda nam się zrealizować kolejne pomysły, w dużej mierze zależy od sposobu myślenia i podejścia do tematu, nas samych. Szkolenia motywacyjne, które organizujemy, to więc i energia i nakierowanie na myślenie pozytywne i optymistyczne.

Data:
  • 6 kwietnia 2016