Warsztaty creative writing


Przez wiele lat, Magdalena Zimny-Louis, kojarzona była tylko ze środowiskiem żużlowym. Tworzyła żużlową historię Ipswich Witches Speedway Club, zarządzając tym zespołem aż przez 10 lat. Zanim w całości poświęciła się pisaniu książek, jej artykuły regularnie pojawiały się na łamach wielu żużlowych czasopism. Dziś, już jako uznana pisarka, prezentuje swoją kolejną – piątą książkę. Tym razem, to literatura faktu. „Chcę wierzyć w Waszą niewinność”, to reporterski zapis historii, z którymi spotkała się współpracując z brytyjskim wymiarem sprawiedliwości.

Premiera nowej książki Magdaleny Louis, to doskonała okazja by rekomendować jej wystąpienia, wykłady, prelekcje, szkolenia i warsztaty creative writing. To nauka pisania świadomego - ukazującego Twój charakter. Nic przecież nie ćwiczy tak umiejętności pisania, jak… samo pisanie.

Są dni, w których mail przejmuje kompletną kontrolę nad całym naszym dniem pracy. Aktualizacja skrzynki odbiorczej, nie musi jednak być synonimem stresu. Tworzenie treści – nawet tych codziennych, mailowych – tak naprawdę może być przyjemnym elementem tworzenia strategii wizerunkowej. Jak więc pisać, by być rozpoznawalnym? Jak więc tworzyć korespondencję, która będzie i rzeczowa i profesjonalna? Jak zwykły z pozoru tekst, wykorzystać dla kreowania osobistej marki?

Nasze wykłady znanych osób, to nie tylko szkolenia motywacyjne czy prelekcje typu power speech. Szkolenia Magdaleny Zimny-Louis, to coś z jednej strony nieco podobnego, lecz z drugiej strony zupełnie innego. To warsztaty creative writing, to inspirujące prelekcje biznesowe z zakresu konstrukcji tekstów, to wreszcie wykłady wspierające kreatywność w tworzeniu treści marketingowych. Jednym zdaniem krótko puentując - to projekty, dające wyraz temu… co bez wyrazu.

Data:
  • 20 marca 2018