Szkolenie dla managerów i kadry zarządzającej. Otwarta konferencja

Tegoroczna – VII edycja Konferencji Naukowo-Technicznej Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN, odbędzie się już w tym tygodniu. Dzięki zaproszeniu organizatora - firmy BMP Sp. z o.o. Sp. k., po raz kolejny Konferencję zakończy wystąpienie naszej mówczyni motywacyjnej. W tym roku gościem specjalnym Konferencji będzie Iwona Guzowska, która poprowadzi wykład specjalny „Amplituda uczuć i odczuć. Iwona Guzowska o tajemnicach silnych osobowości.”

Na całą Konferencję składa się wiele prelekcji i wykładów eksperckich, których szczegółową tematykę doprecyzowują informacje udostępnione pod poniższym – prowadzącym bezpośrednio do strony organizatora – linkiem:

https://www.kierunekwodkan.pl/konferencja,2194,83501.html

Udział naszych gości specjalnych w Konferencji Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN, to już mała tradycja. W latach wcześniejszych podczas przedmiotowej Konferencji, szkolenie z zarządzania prowadził między innymi Jerzy Engel, motywacyjny power speech wygłosił Włodzimierz Zientarski. W tym roku, w ramach Akademii BMP wystąpi Iwona Guzowska. Konferencja odbędzie się w Szczyrku – w Hotelu Meta Resort Vine & Spa, a sam wykład Iwony Guzowskiej zaplanowany jest na piątek 9 lipca. Rozpoczęcie o godzinie 10:50. Więcej szczegółowych informacji dotyczących wykładów motywacyjnych, szkoleń managerskich, oraz inspirujących wystąpień Iwony Guzowskiej, znajdziesz TUTAJ.

Data:
  • 5 lipca 2021