Spotkanie ze znanym sportowcem

Spotkanie ze znanym sportowcem, realizowane w ramach szkoleniowo-wykładowego wsparcia dedykowanego przedsiębiorcom, to u nas umiejętne przełożenie elementów hobby sportowego, na twarde liczby, dane finansowe i w końcowym efekcie - wyniki biznesowe. Od wielu lat, konsekwentnie łączymy sport z biznesem, a szkoleniowe spotkanie ze znanym sportowcem, jest jedną z form oferowanej przez nas edukacji, kierowanej w zasadzie dla wszystkich grup zawodowych.

Jak zatem z perspektywy naszej, jako agencji mówców, wygląda szkoleniowe spotkanie ze znanym sportowcem?

  • przede wszystkim, skupiamy wokół siebie najlepszych i najbardziej utytułowanych polskich sportowców. Artur Partyka, Sylwia Gruchała, Otylia Jędrzejczak, Iwona Guzowska, Czesław Lang, Michał Kościuszko, Dorota Świeniewicz, Mieczysław Nowicki, Dariusz Dziekanowski… To nazwiska otwierające długą listę sportowców, których reprezentujemy. Spotkanie ze znanym sportowcem, to więc u nas tak naprawdę spotkanie ze sportowcem, którego sukcesy wielce imponują.
  • z perspektywy sportowych zwycięzców, łączymy w logiczną całość planowanie i koordynację poszczególnych etapów pomysłu – abyś mógł lepiej odnajdywać się w skomplikowanej rzeczywistości zawodowej.
  • staramy się, by każde spotkanie ze znanym sportowcem z naszego teamu szkoleniowego, ukazywało trudy drogi do sukcesu i konsekwencję w ich pokonywaniu.
  • relacjonujemy, jak wraz z upływającym czasem zmieniają się wyzwania – każde spotkanie ze znanym sportowcem kierunkując w ten sposób, by w tych wyzwaniach pomagało odnaleźć sens ich podejmowania.
  • wytyczamy konkretne, mierzalne i rozsądne cele, a każdym spotkaniem ze znanym sportowcem motywujemy i mobilizujemy słuchaczy do ich realizacji.
  • podpowiadamy, jak z miejsca poza podium wyciągać prawidłowe wnioski – każde nasze spotkanie ze znanym sportowcem to oprócz analizy zwycięstwa, także lekcja nauki przegrywania, ułatwiająca w przyszłości wykorzystanie swoich niepowodzeń.
  • obrazujemy, jak światowej klasy sportowcy w pozytyw potrafią zamienić sportową złość, gniew i rozczarowanie. Spotkanie ze znanym sportowcem z naszego teamu szkoleniowego, to nauka panowania nad emocjami i radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Zlecając nam organizację spotkania ze znanym sportowcem (bądź cyklu spotkań ze znanymi sportowcami), otrzymujesz dostęp do konkretnej wiedzy, rzeczowej argumentacji i praktycznych wskazówek. Gdy Twoim marzeniem jest zwycięstwo, a celem dążenie do rywalizacji z coraz lepszymi przeciwnikami - nasze spotkania ze znanymi sportowcami są właśnie dla Ciebie!

Data:
  • 22 lipca 2021