Rozwój

Niedawna realizacja kompleksowego cyklu warsztatów integrujących kluczowe kompetencje zarządcze, skłoniła nas do rozszerzenia zakresu szkoleń managerskich o nowe aspekty. Jak zwykle, to właśnie konstruktywna dyskusja z uczestnikami cyklu szkoleń dedykowanych kadrze kierowniczej, stała się inspiracją do budowy kolejnych programów szkoleniowych.

Drobiazgowo nadzorowany proces tworzenia nowych koncepcji szkoleniowych, pozwolił nam ściśle dookreślić profil trenera, który uzupełni nasz zespół. Wiedząc, jak trudnym zadaniem jest, przeniesienie doświadczeń biznesowych wykładowcy, na rzeczywistość zawodową uczestników naszych szkoleń, musieliśmy dotrzeć do osoby, idealnie zgodnej ze zdefiniowanym wcześniej profilem. Szukaliśmy więc eksperta o doskonałym przygotowaniu merytorycznym, wspartym praktycznym doświadczeniem. To od zawsze nasz priorytet.

Zgodność z naszą filozofią pracy, a także niezwykłe doświadczenie, tym razem okazały się argumentami, które zaważyły na naszym wyborze. Do współpracy zaprosiliśmy więc byłą Manager angielskiego zespołu żużlowego Ipswich Witches – Panią Magdalenę Zimny-Louis. Ponad 10 lat pracy, w jednej z najsilniejszych lig żużlowych na świecie, umożliwiło jej współpracę z wieloma wybitnymi żużlowcami, na czele z sześciokrotnym indywidualnym mistrzem świata na żużlu – Tony Rickardssonem, oraz ikoną polskiego współczesnego speedwaya – Tomaszem Gollobem. Między innymi to doświadczenie, sprawiło, iż z miejsca, stała się ona kolejną, niezwykłą prelegentką w naszym zespole szkoleniowym.

Założeniem bazowym, było niejako uzupełnienie szkoleń managerskich prowadzonych przez Jerzego Engela, o kolejne, istotne aspekty zarządzania. Program szkoleń kierowanych dla kadry kierowniczej, uległ zatem naturalnemu poszerzeniu. Dzięki tak zestawionym wykładowcom, łączna wartość merytoryczna naszych szkoleń, stała się ewenementem na krajowym rynku usług szkoleniowych.

Nieprzerwanie, zamierzeniem naszym jest budowa zespołu wykładowców, gwarantującego ponadprzeciętny poziom przygotowania uczestników do pełnienia różnego typu funkcji kierowniczych. Nasze szkolenia managerskie wspierają budowę osobistego potencjału, rozkładając na czynniki pierwsze procesy, od których zależy skuteczność pracy całego zespołu pracowników.

Bywa, że specjalne moduły szkoleniowe, tworzymy również dla zarządzania kryzysowego. Zarządzania w warunkach konkurencji i nadmiaru podobnych firm, konfliktów wewnętrznych, jak również w okolicznościach niedoboru zasobów. Wiedząc iż tych uwarunkowań niejednokrotnie nie da się uniknąć, tworzymy szkolenia, które uczą jak radzić sobie w podobnych sytuacjach. Tak dobieramy naszych kolejnych wykładowców, by móc konstruować szkolenia o jak najbardziej wielokierunkowych programach.

Desygnując Panią Magdalenę Zimny-Louis do prowadzenia prelekcji biznesowych i szkoleń z zakresu zarządzania, chcemy eksponować wartości, kształtujące samodzielnych, nowoczesnych, świadomych swej rangi, roli i odpowiedzialności liderów.

Data:
  • 25 lipca 2014