Rok 2020. Gdyby nie fakt, że jest powszechnie nienawidzony, byłby naprawdę lubiany.

Nie jest rozsądnym wracanie nieustanne do słowa „gdyby”. A już bardzo nierozsądnym, jest przedłużanie w nieskończoność podsumowań roku 2020. Chcąc wspominać, wspominajmy tylko chwile miłe – ich też przecież wiele przeżyliśmy w tych 366 dniach.

Wszyscy wiemy, jak dla ogółu trudny był to rok. Pandemia zmieniła cały nasz dotychczasowy porządek, w skrajnych przypadkach zmieniła wręcz cały nasz świat…

Z miesiąca na miesiąc modyfikując nasze plany, wszyscy natychmiastowo adaptowaliśmy się do nowej teraźniejszości i jednocześnie, przygotowywaliśmy się do nowej przyszłości. Zachowanie pokory w tych trudnych momentach, pomagało nam lokalizować nasze słabe strony – ale było też wskazówką jak konstruować wizję celów na kolejne lata. Razem przetrwaliśmy ten kryzysowy czas i razem – z nowymi pomysłami – wkraczamy w rok 2021!

Dziękujemy za to, że rachunki strat mogliśmy wyrównywać wspólnie. Pamiętamy akcenty wyjątkowości, których również doświadczaliśmy wspólnie. Cieszymy się, że nowe nadzieje także możemy budzić wspólnie. Z niecierpliwością wyczekujemy celów, które nadal realizować będziemy wspólnie.

Agencja mówców Modern Area - organizator eventów integracyjnych, szkoleń interpersonalnych, prelekcji biznesowych i wykładów motywacyjnych – online i offline.

Data:
  • 22 grudnia 2020