Praca ważna dla innych

Z uśmiechem przyjęliśmy zaproszenie do udziału w kolejnym wyjątkowym wydarzeniu. Bardzo cieszymy się z faktu, iż nasza motywacyjna misja po raz kolejny została dostrzeżona i doceniona. Tym razem przez Krajową Administrację Skarbową. Dużym zaszczytem dla naszej agencji mówców była możliwość towarzyszenia pracownikom resortu finansów w dniu ich wyjątkowej uroczystości.

Ideą wydarzenia było podkreślenie znaczenia edukacji, rozwoju i poszerzania swojej wiedzy. O tym, w jak bardzo niespodziewanych okolicznościach ta wiedza okaże się nam później przydatna, opowiedziała nasza mówczyni motywacyjna, autorka czterech książek, ale przede wszystkim wieloletnia korespondentka wojenna – Anna Wojtacha.

Dlaczego nasza praca jest ważna dla innych i w jaki sposób szukać w niej głębszego sensu? Jakie priorytety towarzyszyły działaniom dziennikarki nadającej relacje telewizyjne na żywo z frontu wojny? Czy pasja może być pomocna w każdym zawodzie? Jak radzić sobie z emocjami w trudnych momentach? Power speech Anny Wojtachy nawiązywał do wytrwałości, która mimo wielu przeszkód i zniechęcających naszą aktywność niedogodności, pozwala nam podążać w kierunku realizacji celów i wyzwań. Wykład motywacyjny stworzony na potrzeby przedmiotowej uroczystości, nie bez powodu zatytułowaliśmy więc „Nie możemy poddać się w walce o to co dla nas najważniejsze…. Anna Wojtacha.”

Data:
  • 2 października 2023