Nagroda

Bardzo miła wiadomość, dotarła do was wczorajszego popołudnia. Samorząd województwa dolnośląskiego, wyróżnił Mariusza Kędzierskiego, przyznając mu prestiżową Nagrodę Kulturalną Dolnego Śląska - 'SILESIA’!!

Wielkie gratulacje, Mariusz!

Już nasze pierwsze spotkanie z Mariuszem Kędzierskim, utwierdziło nas w przekonaniu, że jest to człowiek absolutnie niezwykły. W zasadzie od razu wiedzieliśmy, że chcemy z Mariuszem pracować, że chcemy otaczać się jego pozytywną aurą, że chcemy mieć go w zespole naszych mówców motywacyjnych. Mariusz zachwycił nas przede wszystkim jedną unikalną cechą - otwartością przyjmowania rozmaitych doświadczeń płynących do nas z otaczającego świata…

Mariusz zjednuje sobie ludzi głównie dzięki swojej skromności, empatii, i autentyczności. To cechy, które sprawiają, że wykłady motywacyjne Mariusza Kędzierskiego oparte są wyłącznie na prawdziwych - rzeczywistych emocjach. Power speech Mariusza Kędzierskiego, to - pełna pasji - historia walki, poświęceń, trudnych momentów, przełamywania barier i… skromnego celebrowania kolejnych sukcesów!

Data:
  • 13 września 2019