Motywacja online

Motywacja online - w proporcji jeden do jednego - nie jest w stanie zastąpić stacjonarnego wystąpienia motywacyjnego. Motywacja online jednak, może być kompromisowym narzędziem, dzięki któremu nie zrezygnujemy z szans, które przynosi nam dzisiejszy świat. Motywacja online, z uwagi na pandemię i obecne w wielu obszarach naszego życia obostrzenia, zaczyna zatem towarzyszyć nam na co dzień. Za doskonały przykład motywacji online, niech posłuży sobotnia Gala Mistrzów Sportu.

„…Każda niewiadoma niesie za sobą coś pozytywnego, przede wszystkim motywuje nas do nowych aktywności…” to cytat z krótkiego przekazu naszej mówczyni motywacyjnej Otylii Jędrzejczak, który pojawił się podczas 86 Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Polski 2020.

„…Przede wszystkim, żeby nie tracić celu z oczu, żeby cały czas mieć motywację…” to z kolei refleksja naszego mówcy motywacyjnego Artura Partyki, która również wyemitowana została podczas 86 Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Polski 2020.

Otylia Jędrzejczak i Artur Partyka (którzy przez wiele lat znajdowali się wśród laureatów Plebiscytu na najlepszego polskiego sportowca) wraz z innymi utytułowani polskimi sportowcami i trenerami, zebranym w hotelu Double Tree by Hilton uczestnikom, towarzyszyli jako goście specjalni online. Wszyscy prezentowali swoje krótkie motywacyjne przesłanie.

Motywacja online jest trendem, którego rozwój jako agencja mówców, dziś wspieramy. Wszak od dawna wiadomo, że zdecydowanie najbardziej skutecznym sposobem przewidywania przyszłości… jest jej tworzenie. Motywacja online to potencjał, nad którym - pomimo wielu codziennych przeszkód - od wielu miesięcy nieustannie pracujemy. Tęsknimy wprawdzie wszyscy za szkoleniami motywacyjnymi realizowanymi na żywo, stacjonarnie – „face to tace”. Dziś jednak, korzystając z wielu nowoczesnych technologii wideokonferencyjnych, oferujemy szkolenia motywacyjne online, realizowane na żywo – które roboczo określamy jako „face to zoom”.

Motywacja online? Tak, z naszymi mówcami motywacyjnymi to możliwe! Realizujemy szkolenia miękkie, wykłady gwiazd, power speech’e i warsztaty motywacyjne ONLINE!

Data:
  • 12 stycznia 2021