Medale

Nasz zespół od zawsze budujemy w oparciu o zaufanie, przyjaźń i wspólne cele. Tym razem, te kryteria połączyły nas z Wiceprezesem Polskiego Komitetu Olimpijskiego – Mieczysławem Nowickim. Nasz dzisiejszy wybór, poniekąd definiuje Twoje możliwości jutra. To nas i dopinguje i motywuje jednocześnie.

Mieczysław Nowicki, poprowadzi - dedykowane dla biznesu - prelekcje motywacyjne, będące niejako uzupełnieniem wykładów prowadzonych obecnie przez Artura Partykę. Obaj zdobyli po dwa medale olimpijskie. Obaj zatem, doskonale wiedzą jak odnaleźć się wymagającym otoczeniu. Obaj wiedzą, jak skutecznie budować trwałe relacje interpersonalne. Obaj wreszcie, wiedzą wszystko o presji, motywacji, mobilizacji i samodyscyplinie.

Artur Partyka - dwa medale olimpijskie. Sylwia Gruchała - dwa medale olimpijskie. Mieczysław Nowicki - dwa medale olimpijskie. Rafał Wilk - cztery medale paraolimpijskie. W przypadku Rafała, każdy medal to jednak tylko kolejny środek, w drodze do osiągnięcia prawdziwego celu, którym jest dla niego powrót do pełnej sprawności. Mogąc na bieżąco śledzić ostatnie postępy, jesteśmy naprawdę pod ogromnym wrażeniem. Rafał znów udowadnia, że „niemożliwe” tak naprawdę nie istnieje. Z naszej strony więc wielkie gratulacje i wyrazy dalszego wsparcia!

Rywalizacja z najlepszymi. Zwycięstwa, medale, puchary, nagrody, wyróżnienia. Przyjrzyj się z nami ludziom sukcesu. Przekonaj się, że każda trudność składa się z wielu łatwości.

Data:
  • 17 sierpnia 2017