Kinga Baranowska - wykład, prelekcja, wystąpienie motywacyjne

Każdy wykład motywacyjny Kingi Baranowskiej to wsparcie Twoich codziennych wysiłków - dziś w walce z niespodziewanym odosobnieniem i społeczną izolacją. Każda prelekcja motywacyjna Kingi Baranowskiej to kumulacja – jakże potrzebnej w nowych dla nas okolicznościach - pozytywnej energii. Każde wystąpienie motywacyjne Kingi Baranowskiej to zachęta, by ten niecodzienny czas, wykorzystać na planowanie. Akcentując znaczenie planowania, to właśnie teraz w kwietniu – zupełnie nieprzypadkowo oczywiście – rekomendujemy szkolenia motywacyjne online, prowadzone przez Kingę Baranowską. Dlaczego akurat kwiecień? To - a jakże - element naszego własnego planu. Dokładnie 10 lat temu – w kwietniu 2010 roku właśnie, Kinga Baranowska stanęła na dziesiątym szczycie świata – Annapurnie. Dziś, mając świadomość w jak arcytrudnych warunkach nagle się znaleźliśmy, chcemy z jeszcze większą energią, wspierać Ciebie.

Wiemy doskonale, iż kopiowanie wzorców sukcesu, samo w sobie nigdy nie będzie gwarantem osiągnięcia podobnego rezultatu. W skrajnym przypadku może wręcz działać niekorzystnie. Możemy jednak pomóc. Twoją drogę do upragnionego sukcesu nieco ułatwić, a dzisiejsze, zupełnie nieoczekiwane przeszkody i utrudnienia, zamienić w szanse. Tak profilujemy każdy wykład motywacyjny Kingi Baranowskiej.

Wszyscy lubimy mieć wokół siebie ludzi, którzy potrafią wzbudzać entuzjazm. Otaczamy się ludźmi, z którymi chcemy dzielić się sukcesami. Uwielbiamy słuchać bohaterskich przemyśleń osób, którym w życiu udaje się realizować rzeczy wielkie. Ekscytujemy się radami osób, które nie poddają się mimo wielu napotykanych trudności. Wykłady motywacyjne Kingi Baranowskiej to wystąpienia niezwykle wartościowe i niezwykle emocjonalne. Tak, dzień dzisiejszy jest idealnym momentem na refleksję…

Kinga Baranowska – himalaistka, członkini kadry narodowej Polskiego Związku Alpinizmu. Na trzech z dziewięciu ośmiotysięczników, które do tej pory udało jej się zdobyć, stanęła jako pierwsza Polka w historii. Realizując systematycznie sportowy cel, którym jest zdobycie Korony Himalajów, do tej pory na wszystkie ośmiotysięczniki wspięła się bez korzystania z butli tlenowej. Laureatka wielu międzynarodowych nagród i wyróżnień. Mistrzyni Mowy Polskiej roku 2017.

Data:
  • 28 kwietnia 2020