Jan Englert - wykład specjalny

W tym roku, mija dokładnie 15 lat odkąd Jan Englert został mianowany dyrektorem artystycznym Teatru Narodowego. To piękny jubileusz, obok którego, chcielibyśmy na moment się zatrzymać. Celebrując moment, w którym ‘wczorajsza’ idea, ‘dziś’ staje się rzeczywistością - pełni euforii towarzyszącej nam zawsze podczas nowych pomysłów - mamy przyjemność zaprezentować wykłady specjalne Jana Englerta. Reżysera, pedagoga i przede wszystkim znakomitego aktora, który do tej pory zagrał już w ponad 100 filmach!

Niebanalne osiągnięcia, stale budzą w nas chęć do dalszego rozwoju. Wiemy, jak ważne mogą być relacje z ludźmi, którzy są kilka kroków przed nami. Dziś, to właśnie Jan Englert - laureat kilkudziesięciu prestiżowych nagród i wyróżnień - próbuje odzwyczajać nas od sprawdzonych, rutynowych rozwiązań, inspirując do ciągłego poszukiwania nowych wyzwań. To Jan Englert, motywuje nas do rozwijania się dzięki problemom. Nie do ich eliminowania. Może pomysły, których realizacji jak dotąd nie udało się zapoczątkować, wymagają spotkania z kimś kto pomoże wykonać ten – jakże tu ważny – pierwszy krok?

  1. Każdy dzień monotonii może mieć swoją wyjątkowość i być zupełnie różny od pozostałych. Jan Englert
  2. Czy w dzisiejszym, unormowanym świecie, jest miejsce na to, by podejmować spontaniczne decyzje? Jan Englert.
  3. „Niepowtarzalna szansa” nie istnieje. Jan Englert o umiejętności stwarzania i wykorzystywania nadarzających się okazji.

Wszystkie proponowane wykłady, przemówienia i wystąpienia Jana Englerta, to nasze autorskie programy - bazujące na niezwykłym doświadczeniu, przemyśleniach i wskazówkach, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. Zgodzisz się z twierdzeniem, że warto spotykać się z ludźmi sukcesu?

Data:
  • 19 listopada 2018