Iwona Guzowska

Kontakt z Iwoną Guzowską nawiązaliśmy wiele lat temu. Co tak naprawdę połączyło nasze biznesowe drogi? Wspólna idea - bardzo podobne, a czasem wręcz identyczne spojrzenie na kwestie wykorzystania doświadczeń sportowych dla rozwoju personalnego i kształtowania charakteru zwycięzców. Iwona Guzowska – Mistrzyni Polski w kickboxingu, Iwona Guzowska – Mistrzyni Europy w kickboxingu, Iwona Guzowska – Mistrzyni świata w kickboxingu. Iwona Guzowska – Mistrzyni Świata w boksie zawodowym… To zaszczyt mieć Iwonę Guzowską w swojej drużynie!

Nasz pierwszy kontakt z Iwoną Guzowską nie był oczywiście dziełem przypadku, a skrupulatnie zaplanowanej przez nas strategii długookresowego rozwoju. Tworzyliśmy projekt, który na etapie koncepcyjnym przyjmował wiele roboczych nazw – wykłady sportowców, szkolenia sport-biznes, spotkania ze znanymi sportowcami, goście specjalni ze świata sportu… Dzięki tamtym pomysłom, dzięki ówczesnemu zaangażowaniu wielu ludzi, dzięki nieustającej determinacji w dążeniu do celu, od wielu lat możemy oferować - kompleksowo organizowane - szkolenia motywacyjne i inspirujące wystąpienia najlepszych i najpopularniejszych przedstawicieli świata zawodowego sportu. Na przestrzeni lat, zmienia się tylko forma oferowanych spotkań, dzięki czemu dziś są to również szkolenia motywacyjne online i inspirujące wystąpienia online. Niezmiennie natomiast, jedną z naszych wiodących mówczyń motywacyjnych reprezentujących profesjonalny sport, pozostaje Iwona Guzowska.

Wspólnie z Iwoną Guzowską, naszymi szkoleniami motywacyjnymi wsparliśmy wiele prestiżowych marek branży FMCG, elektronicznej, finansowej, e-commerce… Wspólnie z Iwoną Guzowską wyznaczaliśmy najwyższe standardy edukacji biznesowej. Wspólnie z Iwoną Guzowską organizowaliśmy wykłady motywacyjne w języku angielskim i polskim. Wspólnie z Iwoną Guzowską uczyliśmy się tworzenia interakcji personalnych podczas pierwszych szkoleń motywacyjnych realizowanych zdalnie. Wspólnie z Iwoną Guzowską realizowaliśmy wystąpienia motywacyjne online, stacjonarne i hybrydowe. Wspólnie z Iwoną Guzowską wielokrotnie przekonywaliśmy, że jednym działaniem nie jesteśmy w stanie zmienić świata, ale jesteśmy w stanie zmienić siebie. Wspólnie z Iwoną Guzowską kreśliliśmy niejedną drogę do sukcesu. Wspólnie zatem z Iwoną Guzowską, możemy wspierać również Twoją drogę do zwycięstwa:

  1. Wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe. Motywacyjny power speech Iwony Guzowskiej - online i offline.
  2. Samo wejście na ring nie czyni Cię zwycięzcą. Iwona Guzowska w połowie drogi między presją a stresem. Warsztaty motywacyjne online i offline.
  3. Amplituda uczuć i odczuć. Iwona Guzowska o tajemnicach silnych osobowości. Wystąpienie motywacyjne online i offline.
Data:
  • 3 marca 2021