Gala z motywacją w tle

Wystąpienie motywacyjne Iwony Guzowskiej rozpocznie Uroczystą Jubileuszową Galę Sportu organizowaną z okazji 20-lecia AZS-u Akademii WSB. 27 października. Godzina 17:00. Dąbrowa Górnicza. Audytorium Maximum Akademii WSB.

To wystąpienie motywacyjne realizowane przez nas w formie otwartej! Ty również możesz wziąć w nim udział! Link do strony rejestracyjnej znajdziesz TUTAJ.

Iwona Guzowska - wczoraj zachwycająca mistrzyni świata w boksie zawodowym, dziś zachwycająca mówczyni motywacyjna! Przed publicznością tym razem wystąpi w charakterze gościa specjalnego i sportowej gwiazdy wieczoru. Wprawdzie w tym przypadku całe wystąpienie motywacyjne Iwona Guzowska kierunkować będzie w stronę sukcesów sportowych, ale zadbamy też o to, by w treści prelekcji znalazło się również miejsce na ważne życiowe refleksje. Droga Iwony Guzowskiej po tytuły mistrzowskie, to droga pełna dramatycznych momentów, wzruszeń, ale też radości i szczęścia. Taki też będzie i tym razem speech motywacyjny Iwony Guzowskiej.

W trakcie trwania Gali, wyróżnieni i docenieni zostaną najlepsi przedstawiciele środowiska sportowego skupieni wokół Akademickiego Związku Sportowego Akademii WSB. Co natomiast ze strony naszej agencji mówców? Jednogodzinny power speech prowadzony na żywo, stacjonarnie, z możliwością zakupu książek autorstwa Iwony Guzowskiej z personalizowaną dedykacją. W imieniu swoim, Akademii WSB oraz Iwony Guzowskiej, zapraszamy. Po dobrą energię! By nie bać się żyć pełnią życia!

Data:
  • 21 października 2021