Chwilowa anomalia…

…już się drukuje. Nowa książka naszego motywującego mówcy Tomasza Michniewicza, jest już coraz bliżej premiery. Jeszcze tylko przetrwać kilka jesiennych dni. I już. 12 listopada, „Chwilowa Anomalia” trafi do sprzedaży. Kupujecie? My tak! Tomek Michniewicz - z właściwą sobie nutą tajemniczości - zapowiada, że to jego kolejna zupełnie różniąca się od wcześniejszych, książka. Nie jesteśmy specjalnie zdziwieni. Co więcej, prognozujemy kolejny bestseller.

Od momentu wybuchu pandemii Covid, weryfikowaliśmy efektywność naszych szkoleń managerskich, ocenialiśmy - wcześniej realizowane - szkolenia kadry zarządzającej, tworzyliśmy schematy ewaluacji szkoleń z zarządzania zespołem, analizowaliśmy konstruowane wówczas przez nas miękkie szkolenia interpersonalne, obserwowaliśmy zmieniającą się rzeczywistość. Ta ostatnia czynność, pokrywała się z zajęciem Tomka Michniewicza. Efektem tych obserwacji, jest książka Tomka, opowiadająca „o chorobach współistniejących naszego świata”.

Jeśli refleksja po lekturze sprawi, że Tomkowi Michniewiczowi zechcesz uścisnąć dłoń, będziemy gotowi by to wyjątkowe spotkanie dla Ciebie zrealizować. Dla Ciebie, dla Twoich Pracowników, dla Twoich Klientów, dla Twoich Kontrahentów, Tomek może poprowadzić inspirujący wykład, wystąpienie motywacyjne, a także szkolenia – stres, komunikacja, przywództwo, relacje międzyludzkie… I w formie stacjonarnej i w formie online.

Poniżej prezentujemy przykładowe tematy szkoleń i wykładów prowadzonych przez Tomasza Michniewicza.

  1. Płaszczyzna (nie)porozumienia. Tomasz Michniewicz o czynniku ludzkim jako kluczowym determinancie sukcesu.
  2. Świat relacji interpersonalnych. Tomasz Michniewicz redefiniuje zwyczajową metodykę nawiązywania i utrzymywania kontaktów międzyludzkich.
  3. Tomasza Michniewicza wskazówki w temacie racjonalnego i oszczędnego zarządzania budżetem oraz zasobami.
Data:
  • 4 listopada 2020