26-ty dzień

„26-ty dzień, trzymiesięcznej wyprawy w poszukiwaniu najgłębszej jaskini świata. 1000 metrów pod powierzchnią ziemi, zalany fragment korytarza…”. Tym intro, rozpoczyna się film dokumentalny, będący relacją ze zorganizowanej w 2013 roku wyprawy, której celem była eksploracja jaskini J2, będącej częścią masywu Sierra Juarez w Meksyku.

Grupa badawcza w tym przypadku liczyła kilkadziesiąt osób, z kilkunastu krajów. Wśród nich pracująca jako operator dla amerykańskiego oddziału Discovery Channel, członkini United States Deep Caving Team - Katarzyna Biernacka.

Współpracując ze wspomnianym wcześniej Discovery Channel, czy też między innymi z National Geographic, w podobnych wyprawach badawczych - realizowanych często w najodleglejszych zakątkach świata - Katarzyna Biernacka uczestniczyła wielokrotnie. Doświadczenia, zebrane podczas tych wielu - bardzo często ekstremalnie trudnych, niesamowicie wymagających, niebezpiecznych i skomplikowanych logistycznie ekspedycji naukowych - są zbiorem absolutnie unikatowych obserwacji. Na bazie tych doświadczeń, skonstruowaliśmy wiele autorskich programów szkoleniowych – wykładów, wystąpień i warsztatów prowadzonych przez Katarzynę Biernacką:

  • szkolenia stres i waga współodpowiedzialności przy pracy pod presją
  • szkolenia współpraca w zespole i wspólne pokonywanie napotykanych trudności
  • szkolenia komunikacja wewnętrzna w zróżnicowanym kulturowo zespole współpracowników
  • szkolenia delegowanie zadań w kontekście szacowania ryzyka
  • szkolenia zarządzanie przez cele w odniesieniu do długoterminowego planowania działań
  • szkolenia relacje międzyludzkie w niebezpiecznych i nieprzewidywalnych okolicznościach
  • szkolenia odpowiedzialność jako punkt wyjścia przy podejmowaniu strategicznych decyzji

Grupę wszystkich szkoleń miękkich prowadzonych przez Katarzynę Biernacką, idealnie identyfikuje stwierdzenie, że sukces zaczyna się w miejscu, w którym tak naprawdę nikt nas nie widzi. Wszyscy, w głębi duszy boimy się tego, co nieznane. To jednak nie może być powodem, by rezygnować z realizacji celów, z pozoru wydających się nie do osiągnięcia. Dziś, to pandemia reguluje w pewnym sensie naszą pewność siebie. Obawy jednak, nie mogą prowadzić do sytuacji, w której poddamy się bez podjęcia próby realizacji naszych pomysłów. Zmiany powodowane trudnościami, powinny nieść ze sobą przede wszystkim nadzieję, że się uda.

Szkolenia interpersonalne Katarzyny Biernackiej, to szkolenia, które dziś - w dobie otaczającej nas pandemii – merytorycznie skupiają się wokół umiejętności wyjątkowo cennych. To szkolenia miękkie, które wspierają nas w tych trudnych – i personalnie i biznesowo – realiach dzisiejszego świata.

Data:
  • 20 listopada 2020