Wyjazdy motywacyjne

Wyjazdy motywacyjne konstruowane w ramach incentive travel? Wyjazdy motywacyjne nastawione na nieschematyczną integrację? Wyjazdy motywacyjne z cenionymi gośćmi specjalnymi? Wyjazdy motywacyjne towarzyszące najbardziej prestiżowym spotkaniom biznesowym? Tak, wyjazdy motywacyjne to dla nas naprawdę pasjonująca praca. Praca w której się spełniamy, praca w której dostrzegamy sens, praca która daje nam poczucie szczęścia i ogromnej satysfakcji.

Nasze ponaddziesięcioletnie doświadczenie w branży szkoleniowo-eventowej, dziś pozwala nam profesjonalnie organizować wyjazdy motywacyjne zarówno w kraju jak i za granicą. Sieć niezawodnych partnerów biznesowych - których operatywność przez wiele lat weryfikowały skomplikowane pomysły naszych Klientów - dziś jest gwarantem tego, że jako wykonawca bez najmniejszego ryzyka bierzemy odpowiedzialność za całość realizacji. Będąc jedną z najbardziej znanych agencji mówców w kraju, zdobyliśmy zaufanie wielu topowych, rozpoznawalnych na całym świecie brandów, których wykaz możesz znaleźć TUTAJ – w naszym portfolio Klientów. To współpraca z najbardziej wymagającymi Klientami, była dla nas stymulantem ciągłego doskonalenia naszych usług – w tym oczywiście oferty kompleksowej organizacji wyjazdów motywacyjnych.

Wyjazdy motywacyjne, to poza oczywistościami: wspólną podróżą, atrakcjami integracyjnymi, team-buildingiem i inspirującymi aktywnościami, u nas obowiązkowo obecność gości specjalnych – ekspertów i mówców motywacyjnych z naszego zespołu. W zależności od scenariusza eventu, nasi mówcy motywacyjni towarzyszą uczestnikom w trakcie trwania całego wyjazdu motywacyjnego, lub są odpowiedzialni tylko za - profilowane pod kątem charakteru grupy - szkolenie. Najczęściej jest to szkolenie motywacyjne (wykład motywacyjny, power speech, warsztaty motywacyjne, inspirujące wystąpienie, itp). Dysponując jednak większą ilością czasu, który poświęcić możemy na część wykładową, rekomendujemy organizację cyklu modułowych szkoleń miękkich o bardzo szerokim zakresie możliwości tematycznych – szkolenia zarządzanie, szkolenia przywództwo, szkolenia stres, szkolenia kreatywność, szkolenia komunikacja, szkolenia relacje międzyludzkie, i wiele innych.

Wyjazdy motywacyjne to u nas gwarancja:

  • profesjonalnej realizacji
  • nieszablonowych scenariuszy
  • najwyższych standardów bezpieczeństwa
  • niesamowitego efektu
  • niepowtarzalnego towarzystwa gwiazd świata sportu i mediów
  • skutecznej polityki lojalnościowej

Zlecając naszej agencji mówców kompleksową organizację wyjazdu motywacyjnego realizowanego dla Ciebie, Twojego Zespołu, lub Twoich Gości, pozbywasz się stresu, presji i niepokoju, związanych z logistyką całego wydarzenia. My skoordynujemy cały ten skomplikowany i rozłożony w czasie proces, pilnując po drodze wszystkich detali organizacyjnych i mapy kosztów.

Data:
  • 5 sierpnia 2021