Walka o najwyższe cele

Igrzyska paraolimpijskie w Tokio, to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych całego roku. Po raz pierwszy w historii, paraolimpiada będzie transmitowana na antenie Telewizji Polskiej na taką skalę. Rafał Wilk - znakomity polski sportowiec, fantastyczny człowiek i nasz przebojowy mówca motywacyjny, bronił będzie dwóch medali z poprzednich igrzysk w Rio de Janeiro. Złotego - zdobytego w jeździe indywidualnej na czas, i srebrnego - zdobytego w wyścigu ze startu wspólnego. Jak zawsze, Rafał zapowiada walkę o najwyższe cele. Trzymamy kciuki: 31.08 – jazda indywidualna na czas, 01.09 – wyścig ze startu wspólnego, 02.09 – start trzyosobowej sztafety.

Tak więc Tokio to handbike, czy może jednak… speedway? Ile tysięcy kilometrów treningowych pokonał Rafał Wilk przygotowując się do tegorocznych igrzysk? Komu Rafał Wilk dedykuje swoje medale olimpijskie? Dlaczego warto zainteresować się rywalizacją niepełnosprawnych sportowców? Przedolimpijski wywiad z Rafałem Wilkiem możesz zobaczyć TUTAJ.

Walka o najwyższe cele, to hasło które Rafałowi Wilkowi towarzyszy od wielu lat. My, to hasło przenieśliśmy do naszej oferty edukacyjnej, tworząc – unikalne w swoim charakterze – szkolenia miękkie, wykłady motywacyjne i inspirujące wystąpienia Rafała Wilka. Walka o najwyższe cele, to jeden z modułów tematycznych, łączących każdy praktycznie speech motywacyjny Rafała Wilka. A tych, w naszej szerokiej ofercie szkoleniowo-wykładowej jest wiele. Poza tym, oprócz regularnej oferty szkoleń motywacyjnych, każdego tygodnia, konstruujemy propozycje wykładów specjalnych i inspirujących spotkań, w oparciu o spersonalizowane pomysły i/lub indywidualną wizję eventu. Niezależnie jednak, czy realizujemy wystąpienie motywacyjne, czy power speech, czy warsztaty motywacyjne, czy jakiekolwiek szkolenie miękkie, celem samym w sobie, jest dla nas zawsze spektakularny efekt końcowy!

Data:
  • 26 sierpnia 2021