Śniadania biznesowe


Dwa ostatnie tygodnie to cykl śniadań biznesowych, przy okazji których zjeździliśmy praktycznie całą Polskę, od Rzeszowa, przez Białystok, aż po Wrocław. Uczestnicy śniadań, mogli przekonać się, jak pierwsza, zdecydowanie nieśmiała myśl, wraz z upływającym czasem naszej prelekcji, staje się prawdziwie inspirującym postulatem.

Gościem specjalnym każdego ze śniadań, był Paweł Loroch – przez wiele lat współprowadzący program „Pytanie na śniadanie” – dziennikarz; dziś w każdą niedzielę prowadzący swój autorski program „Gastrofaza” w Antyradiu.

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe Pawła Lorocha, skoncentrowane przez lata na tematyce okołokulinarnej, idealnie komponowało się z formułą - dedykowanych biznesowemu klientowi - śniadań.

Kwiecisty język, niepodrabialna melodia głosu, entuzjazm i wyjątkowo osobliwe przykłady. To jedno, krótkie - aczkolwiek bardzo trafnie charakteryzujące każdy wykład Pawła Lorocha – zdanie.

Ciesz się nowymi technologiami, żyj zmianą, eksperymentuj, dostrzegaj dzisiejsze możliwości medialnego kształtowania wizerunku, bądź krok bliżej zwycięstwa, mając codziennie poczucie że możesz dokonywać swoich własnych wyborów. To z kolei nasza, jednozdaniowa puenta każdego spotkania.

Data:
  • 25 maja 2018