Nowa odsłona

Z początkiem wakacji zawiązała się dyskusja na temat nowoczesnych trendów tworzenia stron internetowych.

Z końcem wakacji rozpoczęliśmy projektowanie nowego layoutu.

Finalnie, szata graficzna naszej strony internetowej przeszła gruntowną metamorfozę. Zmieniając układ strony, poprawiliśmy jej przejrzystość. Ulepszyliśmy nawigację, dzięki czemu szybsze i bardziej intuicyjne stało się wyszukiwanie poszczególnych szkoleń, wykładów i prelekcji. Staraliśmy się, by zastosowany modułowy schemat, ułatwiał poruszanie się po kolejnych zakładkach. Cały serwis podzieliliśmy na kilka - naszym zdaniem - najistotniejszych sekcji.


Tak więc, na ten moment wszystkich naszych znanych wykładowców – i managerów, i sportowców, i podróżników, i dziennikarzy, i reżyserów i reporterów, mamy w jednym miejscu. Wszystkie proponowane tytuły szkoleń motywacyjnych, interpersonalnych oraz integracyjnych, również są teraz dostępne z jednego poziomu. Poprawiliśmy czytelność treści prezentowanych na podstronach przedstawiających wszystkich naszych wykładowców. I wykładowców najpopularniejszych - znanych z pierwszych stron gazet i prelegentów ich „wspierających”.

Zakładka BLOG natomiast, powoli staje się zakładką AKTUALNOŚCI.
To tu właśnie, wrzucamy newsy dotyczące naszych miękkich szkoleń interpersonalnych, wykładów typu power speech, wystąpień motywacyjnych i dedykowanych dla biznesu prelekcji.
To tu przedstawiają się kolejni nasi znani mówcy motywacyjni.
To tu prezentujemy nasze nadrzędne wartości.
To tu budujemy nasz wizerunek.
To tu chcemy Cię inspirować.
Choć tak naprawdę, nie tylko tu.

Zatem już! Strona całkiem nowa. Atrakcyjniejsza. Nowocześniejsza. W pełni responsywna. Z łatwiejszym w nawigacji, menu.

Data:
  • 9 października 2017